Jdi na obsah Jdi na menu

Seznam a adresy zmocněnců politických stran, hnutí a koalic, pro volby do Evropského parlamentu v roce 2019

Seznam a adresy zmocněnců politických stran, hnutí a koalic,
které podaly kandidátní listinu pro volby do Evropského parlamentu v roce 2019
Agrární demokratická strana
Mgr. Martina Kurfirstová
Macháčkova 52
318 00 Plzeň
ALIANCE NÁRODNÍCH SIL
Ing. Jiří Oberreiter
Bechyňská 640
199 00 Praha 9
Alternativa pro Českou republiku 2017
Richard Perman
Lipová 26
252 02 Jíloviště
ANO 2011
Klára Dubovská
Obecní 196
251 62 Mukařov
ANO, vytrollíme europarlament
Jan Mašek
Slepá 25
613 00 Brno
BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA
Jiří Husák
Ohradní 1343/21
140 00 Praha 4
CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI
Ing. Jiří Meškan
Svobodova 144
128 00 Praha 2
Česká pirátská strana
Šárka Václavíková
Široká Niva 30
792 01 Široká Niva
DS ue7wwj4
Česká strana sociálně demokratická
Michal Kucián
Blodkova 1476/4
130 00 Praha 3
Česká Suverenita
Radek Nováček
Pernerova 250/19
186 00 Praha 8
DS rm5ein2
Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za národní
suverenitu!
Milan Poláček
Bukovany 142
257 41 Bukovany
Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Jiří Anderle st.
Klenčí pod Čerchovem 34
345 34 Klenčí pod Čerchovem
Evropa společně
Richard Albrecht
Blažkova 14/2
638 00 Brno
DS yhm2u43
HLAS
Mgr. Tereza Nováková
Zahradní 91
273 51 Malé Kyšice
JSI PRO? Jistota Solidarita Investice pro budoucnost
Šárka Konečná
Bořetická 24
628 00 Brno
Klub angažovaných nestraníků
Bc. Marcel Miška
K Horce 374
273 08 Pchery
Komunistická strana Čech a Moravy
Petr Šimůnek
Zelenohorská 504/21
181 00 Praha 8 – Bohnice
KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA
Markéta Němcová
Topolova 577
431 51 Klášterec nad Ohří
DS h5wkkxf
Křesťanská a demokratická unie – Československá strana
lidová
Petr Cajzl
Foltýnova 29
635 00 Brno
Moravané
Martina Domanská
Pasohlávky 75
691 22 Pasohlávky
Moravské zemské hnutí
Ing. Romana Ševčíková
Olšany 256
683 01 Vyškov
Národní socialisté PhDr. Lubomír Novotný
Na Kraji 222/7
150 00 Praha 5
NE-VOLIM.CZ
Petr Musil
Dolní Dobrouč 380
561 02 Dolní Dobrouč
Občanská demokratická strana
Mgr. Jan Kočí
Jankovcova 1587/8A
170 00 Praha 7 – Holešovice
DS muzuhxc
PATRIOTI PRO NEUTRALITU
Karolína Vítková
Řešovská 519/1
181 00 Praha 8
Pro Česko
Miroslav Filip
Počaply 18
533 04 Sezemice
DS cu6txaf
PRO Zdraví a Sport
Mgr. Radek Mráz, MBA
Slupská 1296/6
323 00 Plzeň
PRVNÍ REPUBLIKA
David Podhajský
Bedřichovská 1961/4
182 00 Praha 8
Romská demokratická strana
Michaela Bilá
Štanderova 869/2
199 00 Praha 9
ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI –
NECHCEME EURO
Ing. Olga Škarydková
Štichova 594/14
149 00 Praha 4 – Háje
Sdružení pro republiku – Republikánská strana
Československa Miroslava Sládka
Mgr. Dušan Kučera
Nám. Sv. Václava 286/2
250 01 Brandýs nad Labem – Stará
Boleslav
DS 294gagz
STAROSTOVÉ (STAN) s regionálními partnery a TOP 09 Mgr. Miriam Faltová
Za Univerzitou 860
518 01 Dobruška
Strana nezávislosti České republiky
Jan Jirkal
Michelská 8/27
141 00 Praha 4
DS 96qj4aq
Strana soukromníků České republiky a NEZÁVISLÍ
s podporou Občanské demokratické aliance a profesních
společenstev
Rudolf Baránek
Osvobození 24
691 41 Břeclav
Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)
Mgr. Marcela Zýchová
Vondroušova 1213/40
163 00 Praha 6
Svobodní, Liberland a Radostné Česko – ODEJDEME BEZ
PLACENÍ
Ing. Alois Sečkár
Matek 338/5
140 00 Praha 4
TVŮJ KANDIDÁT
Petr Moláček
Na Domovině 651/1
142 00 Praha 4
Vědci pro Českou republiku
Robert Kotzian
Ukrajinská 17
625 00 Brno
DS zkiui3p
Volte Pravý Blok www.cibulka.net
Petr Cibulka
Janovského 985/15
170 00 Praha 7